Bukuroshja nga Gjilani, Shkenda Dubova është e njohur për të gjithë ne për format trupore bombastike.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri, por ka mënyra të tjera për ti mbajtur fansat aktiv madje duke e komentuar për çdo imazh të saj.

Janë pozat e saj joshëse dhe provokative, që e bëjnë atë të jetë e pranishme edhe më tej në mediat rozë.

Shkenda gjithmonë di të provokojë me pamjen e saj por edhe konsiderohet si person shumë i qeshur dhe e butë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”755″ sortorder=”7724,7725,7742,7726,7737,7727,7729,7730,7731,7732,7733,7734,7735,7736,7728,7738,7739,7740,7741″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook