Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Rubik, pasi një automjet ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me bordurat anësore të rrugës.

Fatmirësisht, nuk ka pasur persona të lënduar, ndërsa makina është shkatërruar pothuajse totalisht.

Shkaqet e këtij aksidenti mbeten ende të paqarta ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të tij.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook