Pa dyshim që ato janë dy nga femrat më tërheqëse dhe më joshëse në botën e showbizzit shqiptar.

Po flasim për këngëtaren dhe moderatoren seksi, Luana Vjollca dhe modelen e njohur Françeska Jaçe.

Luana Vjollca, e cila po gëzon suksesin e saj me emisionin ku ajo moderon, “Shiko Kush LUAN”, por dhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, e cila ka çmendur rrjetin me fotot e postuara në “Instagram”, janë gjithmonë në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Por përveç kaq shumë të përbashkëtave mes tyre, duket se dy vajzat e showbizzit shqiptar kanë dhe diçka tjetër të përbashkët: “Fansen e tyre”.

Në 14 tetor të këtij viti, Françeska ka publikuar në “InstaStory” një mesazh nga një fanse e çmendur e saj e cila i thur elozhe për të, dhe e cilëson bukuroshen seksi vlonjate si idhullin e saj.

Por duket se i njëjti mesazh, apo “e njëjta” fanse, i ka shkruar edhe Luanës, të njëjtat fjalë dhe përmbajtje, dhe kjo e fundit e ka publikuar sot në “InstaStory”.

Të jetë vallë e njëjta fanse që ka idhull edhe Françeskën, edhe Luanën? Kësaj pyetjeje nuk mund t’i përgjigjemi, por fotot e mëposhtme faktojnë diçka tjetër të përbashkët mes dy vajzave seksi të showbizzit shqiptar, pikërisht “Fansja e tyre”.

Postimi në InstaStory i Franceska Jaçes
Postimi në “InstaStory” i Luana Vjollcës

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”577″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në