Pa dyshim që ajo është një nga modelet më të komentuara në shtypin rozë në Shqipëri.

Kjo falë formave të saj bombastike dhe joshëse. Po flasim për ish-banoren e Big Brother, bukuroshen Françeska Jaçe, e cila publikon shpesh herë foto provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja nga Vlora ka publikuar në Instagram një foto nga pushimet që po kalon në Jug të vendit, ku shfaqet më seksi se kurrë.

Ajo ekspozon gjoksin e saj bombastik si dhe linjat e saj perfekte trupore.

Ndërkohë që gjatë muajve të fundit ajo i është futur edhe biznesit, pasi ka hapur një agjenci udhëtimesh.  

 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook