Vlora është tronditur paraditen e sotme nga krismat e kallashnikovëve. 

Korrenspondenti i “DuaLajm.com” raporton nga qyteti bregdetar se dy banda rivale janë përplasur në lagjen Çole, që njihet edhe si zona ku ka një influencë të madhe edhe personazhi i njohur i botës së krimit, i dënuar me burgim të përjetshëm, Zani Çaushi.

“DuaLajm.com” raporton se policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe mësohet se nuk ka informacione për persona të plagosur nisur drejt vendit të ngjarjes. Nuk ka informacione per persona të plagosur.

Korrenspondenti i “DuaLajm.com” ka sjellë në redaksi edhe foton e parë nga vendngjarja

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook