Të shumta janë vajzat shqiptare që kanë arritur të bëhen të famshme në mbarë botën, ndër to dhe pornostarja e shumë komentuar, Alby Rydes.

28-vjeçarja shqiptare nuk nguron të shfaq shpesh herë patriotizmin në rrjetet sociale.

Së fundmi vajza seksi ka postuar një set fotografik në “Instagram” ku shfaqet provokuese si gjithmonë, e veshur me një bluzë të stampuar me flamurin kuq e zi, me të cilin mbulon edhe pjesën e poshte të trupit.

“Ma shume ka vlerë mungesa ime, se prezenca jote”, shkruan pornostarja në shqip.

Por këto foto kanë ngjallur reagime shumë të ashpra nga ndjekësit shqiptar, të cilët jo vetëm që i thonë ta heqi flamurin shqiptar nga trupi, por dhe e kanë ofenduar.

Megjithatë duket se pornostarja shqiptare nuk u ka kushtuar shumë rëndësi komenteve.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1002″ sortorder=”9713,9704,9705,9706,9707,9708,9709,9710,9711,9712,9714,9715,9716″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook