Një 26-vjeçare i ka prerë të dashurit të saj penisin ndërkohë që po flinte gjumë më gërshërë krasitje. 

Brenda Barattini nga Argjentina sulmoi  40-vjeçarin mëngjesin e së dielës në në qytetin e Cordobws teksa ai ishte në gjumë.

40-vjeçari u dërgua në spital për shkak të humbjes së madhe të gjakut por tani është në gjendje të qëndrueshme.

Sipas “DailyMail”, policia arrestoi 26-vjeçaren, e cila pranoi krimin e kryer.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende, por policia beson se Barattini hyri në shtëpinë e të dashurit në orët e para të mëngjesit.

Është gjithashtu arsyeja që detyroi vajzën të ndërmerrte këtë krim të pazakontë.

Nuk dihet ende nëse mjekët kanë gjetur organin gjenital të burrit dhe nëse do ta arrijnë që ta ngjisin përsëri.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”438″ sortorder=”4229,4228,4230″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook