Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka postuar një foto tepër provokuese në rrejtin e saj ‘Instagram’.

Para pasqyrës dhe e veshur me bluzën e 2Pac, Dafina ka bërë gjesitn provokues, duke futur dorën në pjesën intime.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të digjet dhe këngëtarja të rrëmbejë edhe njëherë më shumë vëmendjen e fansave.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook