Lajmi se këngëtari latin Maluma dhe modelja seksi Natalia janë në një lidhje, ka thyer shumë zemra vajzash.

Dyshja shihen shumë të lumtur ngado ndodhen dhe shpesh herë, fotografohen nga paparacët e shumtë që i përndjekin. Së fundmi ishte Maluma ai që provokoi 30 milion ndjekesit e tij dhe jo vetëm.

“Baby, vendosi duart te unë”, është mbishkrimi i këngëtarit krahas fotos ku shfaqet duke kapur me dorë organin gjenital.

Por komenti i të dashurës së tij, Natalia-s ‘çmendi’ rrjetin, pasi i shkruan: “Të ndjej”.

 

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook