Këngëtarja e njohur  Zaimina Vasjari është një ndër më të komentuarat në showbizzin shqiptar.

Që në fillimet e saja ajo është komentuar për format e saja perfekte.

Por edhe së fundmi  edhe pse ajo është mami i një vajze të vogël, këngëtarja është sërish  në formë dhe me çdo paraqitje të saj ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Dhe ditën e djeshme këngëtarja ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me fotone publikuar.

Zaimina shfaqet në foto shumë sensuale, me një fustan të shkurtër në ngjyrë bojëqielli, teksa ekspozon dekoltenë dhe këmbët.

‘Vetja ime dhe unë”, shkruan Zaimina krahas fotos e cila ka marrë komente pa fund.

View this post on Instagram

Me, myself & I 👗 @zv_store

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on