Lotina Haziri është vajza e vogël e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Haziri.

Bukuroshja kosovare ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe sharmin e saj, gjë të cilën e tregon edhe me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Politikani kosovar, aktualisht kryetari i komunës së Gjilanit, ka edhe 2 vajza të tjera, Mima e Kenga si edhe një djalë, Lumlutin, me bashkëshorten e tij Mirevete Haziri.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1589″ sortorder=”15376,15377,15378,15379,15390,15382,15383,15384,15388,15380,15385,15386,15387,15389,15381″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook