Moderatorja e njohur shqiptare, Einxhel Shkira njihet për postimet e saj provokuese.

Nuk kishte si të mungonte edhe këtë herë një foto në të cilën ajo shfaqet tejet përvëluese me bikini dhe xhinse mjaft të shkurtra.

Bukuroshja është duke shijuar këto ditë të nxehta vere në Mykonos, ku duket se po kënaqet shumë.

Ajo që bie në sy është trupi perfekt i saj, që është përkëdhelur nga rrezet e diellit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook