Mediat italiane kishin në fokus prej më shumë se një javë, 2 fituesit e Sanremos me këngën e tyre në bashkëpunim.

Rrjetet sociale gjithashtu janë marrë shumë me dy artistët, Ermal Meta dhe Fabrizio Morro dhe së fundmi kanë publikuar disa foto të tyre në çaste intime.

Në një sdresë në Intagram, janë psotuar disa foto ku aludohet se ata janë “gay”, por sigurisht imazhet janë montazhe të animuara.

Menjëherë pas këtyre fotove ka ardhur dhe reagimi i Ermalit, i cili ka mohuar zërat dhe ka shtuar se ai dhe Fabrizio janë vetëm miq të mirë dhe kolegë.

 “Ne e duam njëri-tjetrin, por jo kaq shumë”, ka thënë ai, duke shpërndarë edhe fotot “komprometuese”.

Ermal Meta është prej vitesh në një lidhje dashurie me Silvia Notargiacomo, drejtuese radiofonike në një televizionin të huaj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook