Bukuroshja 44-vjeçare, Heidi Klum është një nga modelet më një njohura në botë.

Ndonëse është tërhequr nga pasarelat e modës, Klum vazhdon të mbetet në super formë.

Heidi Klum është fotografuar të dielën në një plazh në Cabo San Lucas, Meksike, me të dashurin e saj Tom Kaulitz, 28 vjec.

Mes puthjeve dhe përqafimeve, vihet re se Heidi ka qëndruar në pjesën më të madhe të ditës pa të brendshme, duke ekspozuar dekoltenë e saj.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1360″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook