Gjatë pushimeve në Mladive, duket se moderatorja seksi ka pësuar një ndryshim drastik, i cili na ka lënë të gjithëve pa fjalë. 

Elita Rudi dhe reperi Gjiko, prej disa ditësh ndodhen me pushime në Maldive dhe kjo gjë i ka bërë ata tepër aktivë, duke tërhequr një vëmendje të konsiderueshme të mediave dhe rrjeteve sociale.

Nuk kanë munguar fotot e çiftit nga pushimet e tyre, por postimi i fundit duket se i ka mahnitur të gjithë, duke u komentuar nga ndjekësit e saj të cilët duken të çmendur pas Elita Rudit.

Ajo shfaqet duke pirë kafen, e veshur me robdëshambër dhe e gjitha ngjyrë çokollatë.

Duhet thënë se duket tejet seksi dhe e parezistueshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”855″ sortorder=”8763,8766,8762,8764,8765,8767″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook