Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale këtë mëngjes me disa pamje nga investimi më i ri në kryeqytet.

Bëhet fjalë për transformimin e molit të Liqenit të Tiranës, që sipas kryeministrit është çertifikuar nga “White Flag” edhe për ujë të pastër.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i çertifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga “White Flag”, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama në “Facebook”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook