Kryeministri Rama ka vijuar me “ritualin” e tij të çdo mëngjesi, duke ju uruar “mirëmëngjes” dhe një ditë të mbarë ndjekësve të tij në “Facebook”.

Ditën e sotme, kreu i Qeverisë ka zgjedhur pamje të mrekullueshme nga liqeni i Pukës. Sipas Ramës liqeni është kthyer në pjesë integrale e qendrës së qytetit përmes Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë pamje piktoreske të liqenit të Pukës, kthyer në pjesë integrale e qendrës së qytetit përmes Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një ditë të mbarë 👍”, shkruan Rama në “Facebook”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook