Duke vijuar traditën e çdo mëngjesi, kryeministri Edi Rama i ka uruar të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë me pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit në Malësinë e Madhe.

Sipas kryeministrit Rama, falë këtyre pamjeve përrallore që gjenden vetëm pak kilometra larg Shkodrës, ka nisur të jetëzohet turizmi malor.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje përrallore nga Lepusha e Këlmendit, në Malësine e Madhe, vetëm pak kilometra larg nga Shkodra ku ka nisur të jetësohet turizmi malor, ju uroj një javë të mbarë 🌹”, shkruan Rama në “Facebook”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”830″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]