Gjatë mesditës së sotme janë luajtur disa prej ndeshjeve të javës së 24 në Seria A.

Në takimet e luajtura janë arritur katër fitore ku ndër të cila pikas ajo mes Interit dhe Bolonjës e cila u fitua me rezultatin 2-1 nga zikaltërit.

Vlen të përmendet fakti se kjo ishte fitorja e parë e Interit pas dy muajsh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook