Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut.

Mëngjesin e sotëm, ish-kryeministri e ka nisur me një ironi kundrejt kryeministrit të vendit Edi Rama, me anë të një postimi në llogarinë e tij ‘Facebook’.

Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës, kanabisit dhe krimit shtetëror’.

Një mirëmëngjesi nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook