Ditën e djeshme, Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Sara përmes ‘Instagram-it’, ku ka zbuluar edhe emrin e vogëlushit.

Ajo dhe Ledioni kanë vendosur ta quajnë djalin e tyre, Roman.

“Marrëzisht në dashuri me Romanin tonë, lindur në 11 Tetor 2019. Më herë se sa e prisnim, por 2.9 kg e një lumturie të pastër”, shkruan Sara në foton ku shfaqet me dy vogëlushët e saj, London dhe Roman.