Ndonëse në internet janë paraqitur disa lloje të dështime të dizajnerëve dhe arkitektëve, së fundmi janë shfaqur disa të cilat janë edhe më të veçanta.

Megjithëse nuk e kemi idenë se si ndodhën këto, por këto dështime në dizajn dhe arkitekturë, me siguri do të na bëjnë të qeshim.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”851″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook