Rreth 1 muaj pas largimit nga detyra si Prokuror i Përgjithshëm, Adriatik Llalla është munduar të qendrojë jashtë vëmendjes së medias duke refuzuar çdo dalje publike.`

Por në redaksinë e “DuaLajm.com” ka mbërritur një foto ku Llalla është kapur “mat” teksa po konsumonte një kafe në ambientet e një bari tek “Kullat Binjake”, i vetëm dhe i pa shoqëruar nga bodigard.

Siç shihet edhe nga fotoja e siguruar nga “DuaLajm.com” Llalla shihet tek flet në telefon brenda ambienteve të barit.

Adriatik Llala u zëvendësua nga Arta Marku, e cila u zgjodh kryeprokurore e përgjithshme e përkohshme më 18 dhjetor 2017, vetëm me votat e Partisë Socialiste.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook