Ish-ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri, i cili i shpëtoi arrestit të shtëpisë pas akuzave të rënda për të, duket se po shijon detin në këto ditë vere.

I relaksuar, me miq e hipur mbi një kalë, vetë Tahiri ndan me ndjekësit e tij fotot e fundjavës.

Ish-ministri duket aq i apasionuar dhe aq i lidhur me kalin, sa thotë se është gati të niset në Itali me të.

Poshtë fotove nuk mungojnë as komentet që e lidhinin pasionin e tij me politikën.

koment ok

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook