Ajo tërheq vëmendje në çdo puntatë të emisionit “Zonë e Lirë”, por jo vetëm në ekran.

Duket se bukuroshja bjonde i ka çmendur fansat edhe në rrjetet sociale, ku në “Instagram” ka publikuar një set të ri fotografik.

Në një prej fotove, Sofia, emri i vërtetë i së cilës është Xheni, shfaqet e shtrirë në shtrat me një veshje që i zbulon gjoksin dhe të pasmet.

Bjondja bukuroshe ka marrë dhjetëra komente në foto, por vëmendje ka tërhequr edhe mbishkrimi në foton e saj.

“Nuk jam për këdo”, shkruan Xheni, e cila duket se i ka vënë zjarrin Instagramit me këtë foto.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”763″ sortorder=”7859,7860,7861,7862,7858,7864,7865,7866,7863″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook