Për të gjithë të apasionuarit e tatuazheve, artistja kineze, Chen Jie krijon vepra të vërteta arti.

Befasia në ato tatuazhe është se janë origjinale dhe vizualisht të thjeshta.

Jie ka më shumë se 240 mijë ndjekës për shkak të stilit të saj unik.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1309″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook