Olta Boka, ka ndryshuar më në fund statusin e saj, që lidhet me lidhjen e gjakut.

Ditën e djeshme ajo është bërë hallë, dhe këtë fakt gëzim e ka ndarë me të gjithë. 

Përmes instagramit, ajo ka postuar një foto ku duket me një bebe në krahë, e ku ka shkruar se ndihet halla më e lumtur në botë.

Por, thënia më speciale, është ajo që ngjan me një zotim të ndjerë. “Të premtoj se do të të dua dhe mbroj gjithë jetën, si edhe të do jem mikesha jote më e mirë”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook