Modelja e njohur Erjona Sulejmani u përfol shumë pas ndarjes së bujshme dhe deklaratave të forta kundër ish-bashkëshortit, futbollistit të njohur shqiptar, Blerim Xhemaili.

Modelja është gjithnjë në qendër të vëmendjes për shkak edhe të pamjes së saj mjaft tërheqëse.

Mirëpo me postimin e fundit në rrjetet sociale ajo ka ngritur më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta.

Erjona është shfaqur totalisht e zhveshur në plazh dhe këtë postim, modelja e ka ndarë me të gjthë ndjekësit e saj në Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook