Aktorja meksikane 51-vjeçare, Salma Hayek di si ta thyejë internetin.

Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek.

Aktorja meksikane tregoi format e saj me një bikini vjollcë gjatë një dite pushimi në det.

51-vjeçarja u tha 5.4 milionë ndjekësve të saj se e “adhuron oqeanin” në gjuhën spanjolle dhe atë angleze.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook