Me apo pa dëshirën e tyre, disa persona janë bërë papritur të njohur për të gjithë ne, me anë të fotove të tyre.

Ato janë bërë virale, si pasojë e qarkullimit në rrjete sociale dhe me siguri nuk iu kanë shpëtuar as juve, duke qenë se janë kthyer në meme.

Por ja si duken këta perosnazhe në jetën e tyre të vërtetë:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1480″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook