Lilly Becker duket se e ka kaluar trishtimin e divorcit nga ish-ylli i tenisit, Boris Becker.

Tani, ajo ka nisur të postojë foto “topless” në Instagram. Holandezja ka shpërndarë me fansat e saj një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

41-vjeçarja tha “Mirëmëngjes” duke mbuluar me duar gjoksin dhe duke treguar se mund t’i rikthehet pa problem modelingut edhe një herë tjetër.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook