Ajo është vajza e një prej figurave më aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu.

Por bukuroshja Kejda Ajazi ka mahnitur sërish në rrjeter sociale me format e saj të shkëlqyera trupore.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto, në të cilën e shohim me bikini teksa ka hyrë në det.

Nëpërnhet kësaj fotoje, Kejda tregon hiret e saj mjaft të kuruara dhe joshëse.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook