Vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, Keisi Medini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon shpesh foto provokuese.

Të njëjtën gjë bukuroshja ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka publikuar setin e ri fotografik ku duket shumë seksi.

Keisi shfaqet e veshur me body dhe ka zbërthyer xhinset para aparatit fotografik. Fotot janë pëlqyer dhe kanë marrë mjaft komente.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook