Pa dyshim që Oriola Marashi është një nga vajzat më provokuese të shoqbizzit shqiptar, e cila pushton mediat rozë me çdo hap që ndërmerr në karrierën e saj, por dhe foto që publikon në rrjetet sociale.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka marrë pjesë në klipin e Noizyt me Raf Camora “TOTO”.

Por duket se Oriola nuk i ka shpëtuar as vëmendjes së yllit të muzikës latine, Nicky Jam, i cili i ka dërguar një zemër në Instadirect .

Modelja seksi ia ka kthyer ashtu siç bëjmë ne shqiptarët kur flasim me dikë: O Nik si t’kam!

Me siguri e ka parë Oriolën te profili i Noizyt, të cilin e ndjek në Instagram, por edhe te “Jonas Blue – Mama ft. William Singe”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook