Një nga personazhet më misteriozë të emisioneve shqiptare është pa dyshim Ledia, regjizori i “Zonë e Lirë”.

Çdo të premte e dëgjojmë moderatorin Arian Çani ta thërrasë në emër, por pamja e djalit misterioz nuk është publikuar asnjëherë.

Ai quhet Ledio, është 38-vjeç dhe ka lindur në Tiranë. Regjisori i njohur është i martuar dhe baba i një vogëlusheje.

Por ajo që e bën më interesant personazhin e Ledios, është fakti që që ka gati dy dekada që nuk i kemi parë asnjë foto.

Po mesa duket tashmë është zbuluar në një foto të postuar në rrjetet sociale.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook