Vdekja e të riut në Komisariatin e Korçës ka tronditur familjarët e tij dhe mbarë opinionin.

Policia nxori si version të vdekjes së djalit nga Korça, faktin se ishte përdorues droge dhe ndaj edhe kishte vdekur.

Mirëpo në foton e mëposhtme, shihet qartë se 27-vjeçari Enea Ftoi, ka shenja dhune në pjesën e kokës.

Enea Ftoi është goditur dhe masakruar në qelinë e Komisariatit të Korçës, ku edhe ka humbur jetën.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook