Ajo është një nga modelet më të komentuara, por dhe më seksi në showbizzin botëror.

E bërë e njohur nga lidhja e saj me Justin Bieber, Sahara Ray duket se nga dita në ditë po “tërbon” rrjetet sociale.

Një pjesë e mirë e fotove të Sahara Ray në rrjetet sociale janë topless.

Bukuroshja seksi nuk ka nguruar të pulblikojë edhe ditën e sotme foto të tilla.

Modelja 24 vjeçare ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet topless gjatë pushimeve në Bali.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1342″ sortorder=”12513,12512,12511,12514,12515,12516,12517,12518,12519,12520,12521,12522″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook