Bleona, këngëtarja Shqiptare ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku duket tërsisht e zhveshur tërësisht.

Ajo duket tepër provokuese, dhe duket se këto foto kanë ngjallur interesim të madh te njerëzit pasi bukuroshja ka marr shumë komente pozitive.