Rihanna pak ditë më parë ishte pjesë e të gjitha gazetave roz pasi doli në foto duke kaluar disa momente intime me trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota” Hassan Jammel , miliarderit saudit.

Nga momentet me miliarderi sot këngtarja me famë botërore është rikthyer sërish në krye të gazetave duke promovuar stilin e ri të këpucve Manolo Blahnik dhe është e sigurtë se suksesi do jetë i garantuar.