Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia njihet për fotot e saj provokuese që publikon në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.

Përmes disa fotove të postuara në “InstaStory”, këngëtarja shfaqet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë.

Por Enca duket se  nuk e ka lënë me kaq provokimin e saj ndaj fansave sepse ajo ka ulur edhe tutat dhe ka treguar se të brendshmet e saj kanë ngjyrë të zezë.

Me sa duket Enca ka vendosur t’i “çmendë” totalisht meshkujt që e ndjekin në Instagram, dhe duket se ja ka dalë.

Nuk është hera e parë që këngëtarja bukuroshe shfaqet provokuese në fotot që poston në rrjetet sociale, duke u vënë në qendër të lajmeve në mediat rozë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”180″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook