Videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super seksi janë bërë mjaft virale në rrjetet sociale, madje përjashtim nuk bën as vendi ynë.

Balerina mjaft atraktive Alba Hoxha, e cila prezanton motin i ka habitur të gjithë shikuesit teksa ngre këmbët për të treguar qytetet e Shqipërisë.

Më pas duke qeshur, Alba ka filluar të kërcejë, duke marrë menjëherë reagimin e fansave në komente, të cilët i tregonin se ishin argëtuar e kishin qeshur me videon e saj.

E një prej tyre është edhe moderatorja dhe këngëtarja e njohur Klea Huta së cilës i paska pëlqyer shumë kjo video dhe e quan: “o karagjoze” me 3 emoji duke qeshur me lot.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook