[ngg_images source=”galleries” container_ids=”471″ sortorder=”4542,4533,4534,4535,4536,4537,4538,4539,4540,4532,4541,4543,4544,4545,4546,4547″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e kaosit në autostradën Tiranë-Durrës ku shihet baltë, ujë dhe makina të dëmtuara.

Policia e Tiranës me karroatrec të Policisë Rrugore ka ardhur në ndihmë të drejtuesëve të mjeteve që kanë mbetur të bllokuar në rrugë.

Policia po sposton automjetet nga rruga në prezencë të drejtuesëve të mjeteve.

Firma e mirëmbajties së rrugëve po pastron baltën dhe inertet si pasojë e rreshjeve të shiut.

Qafe-Kashari -Vore-Qafe-Kashari e pa kalueshme.Policia e Tiranes me karroatrec te Policise Rrugore ne ndihme te drejtueseve te mjeteve qe kane mbetur te bllokuar ne rruge.Duke spostuar automjetet nga rruga ne prezence te drejtuesve te mjeteve. Firma e mirembajties se rrugeve po pastron balten dhe inertet si pasoje e rreshjeve te shiut.

Gepostet von Policia e Shtetit am Donnerstag, 30. November 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook