Në çatinë e një apartament luksoz në Teksas ndodhet një pishinë prej qelqi, e cila konsiderohet si pishina më e frikshme në botë.

Kjo sepse pishina u jep notuesve një pamje të frikshme, një rrugë 500 metra poshtë tyre.

I quajtur “Pishina Qiell”, pishina ndodhet në katin e 42-të të Kullës “Market Square” dhe është rreth 4m e gjerë, duke u shtrirë kështu edhe jashtë ndërtesës.

Video mëposhtë ju tregon se si është të notosh në këtë pishinë të frikshme. Po ju a do të guxonit?

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1498″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook