Ballina Galeri +18/ Dimër i “nxehtë” në Spanjë, kjo modele zhvishet komplet (Foto)

+18/ Dimër i “nxehtë” në Spanjë, kjo modele zhvishet komplet (Foto)

Sonia Sarpe, modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron më shumë se 35 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

Sonia po çmend rrjetin duke i lënë gojëhapur të gjithë fansat me fotot e fundit që ka postuar në profilin e saj.

Shumë tërheqëse dhe me një linja perfektë, Sonia është një prej atyre modeleve që të bën për vete sapo e sheh.

Sarpe është e pasionuar pas sportit ndërsa një pjesë të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më të përsosur.

Sonia do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Spanjës në Botërorin e Rusisë, me përfaqësuesen “La Roja”, që do të synojë të fitojë një tjetër Kupë Bote.

Picture 1 of 18

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakJa çfarë i shkakton stomakut pirja e kafesë esëll
Artikulli tjetërStudimi: Rreziku i pakthyeshëm i alkolit, si e dëmton ADN-në dhe shkakton kancer