Ballina Galeri +18/ Gazetarja sportive që po “çmend” dynjanë, format e saj bombastike të...

+18/ Gazetarja sportive që po “çmend” dynjanë, format e saj bombastike të lënë pa fjalë (Foto)

Ludovica Pagani është gazetarja sportive më e përfolur e momentit në Itali, por jo vetëm.

Kjo falë bukurisë së saj që është mahnitëse, por dhe formave joshëse që ajo posedon, që për hir të së vërtetës janë të parezistueshme.

Ajo është imazhi i emisioneve sportive të “Sport Italia”, dhe shumë shpejt është shndërruar në një Diletta Leotta e dytë.

Në një kohë mjaft të shkurtër, ajo ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjetet sociale, duke arritur 890 mijë ndjekës në Instagram.

22-vjeçarja seksi pritet që të gjatë këtij viti të jetë një ndër modelet më të përfolura në botë.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook


Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakFOTO/ E pamundur te mos tundohesh, “diva” çeke me gjoksin më seksi në botë
Artikulli tjetërFileto pule me krem limoni