Ballina Galeri FOTO/ Befason vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji: Hani vaginë, është vegjetariane!

FOTO/ Befason vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji: Hani vaginë, është vegjetariane!

SHPËRNDAJE

Në një postim së fundi në Instagram, Niki Delijorgji habit të gjithë ndjekësit e saj.

Bukuroshja ka fituar “Miss Shqipëria 2012” dhe “Miss Globe”, e ndërkohë jeton në Londër, ku zhvillon karrierën e modelingut.

Niki është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe kohët e fundit në InstaStory shfaqet provokuese, e veshur me bluzë të bardhë, me shkrim të çuditshëm nën të.

“Hani ***, është vegjetariane”, shkruhet në bluzën e Nikit. Ku i ka bashkangjitur shkrimin “Mishi është për p***”. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprak“Nga një mësuese në Farkën e Vogël në kampionen e botës në peshëngritje”, rrëfehet Romela Begaj
Artikulli tjetërEfekti i “emigrantëve”, për festat e fundvitit euro këmbehet me …