Ballina Galeri FOTO/ “Bomba” gjysmë braziliane dhe japoneze, një ndër femrat më të nxehta

FOTO/ “Bomba” gjysmë braziliane dhe japoneze, një ndër femrat më të nxehta

Nuk mund të harrojmë modelin e lakuar të trupit të Miss Genii, gjysmë braziliane dhe gjysmë japoneze.

Ajo njihet për format e saj të mrekullueshme, tepër e bukur dhe seksi që të “çmend”.

Ajo nuk e kufizon veten kur është fjala për postimin e fotove të nxehta, e cila ndiqet nga jo pak fansa.

Bukuroshja Genii, vazhdon të na provojë pse ajo është një prej femrat më seksi, të përkryera dhe mahnitëse në planet. Për sytë tuaj ju sjellim disa foto të saj.

Picture 1 of 36

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakRekord historik: Shqipëria shënon numrin më të lartë të azilkërkuesve
Artikulli tjetërHeidi Klum dhe Emily Ratajkowski, puthen në buzë në Golden Globe