Ballina Galeri FOTO/ “Bomba” gjysmë braziliane dhe japoneze, një ndër femrat më të nxehta

FOTO/ “Bomba” gjysmë braziliane dhe japoneze, një ndër femrat më të nxehta

Nuk mund të harrojmë modelin e lakuar të trupit të Miss Genii, gjysmë braziliane dhe gjysmë japoneze.

Ajo njihet për format e saj të mrekullueshme, tepër e bukur dhe seksi që të “çmend”.

Ajo nuk e kufizon veten kur është fjala për postimin e fotove të nxehta, e cila ndiqet nga jo pak fansa.

Bukuroshja Genii, vazhdon të na provojë pse ajo është një prej femrat më seksi, të përkryera dhe mahnitëse në planet. Për sytë tuaj ju sjellim disa foto të saj.

Picture 1 of 36

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook