Ballina Galeri FOTO/ Daphne Joy, modelja me “format vrasëse”

FOTO/ Daphne Joy, modelja me “format vrasëse”

Daphney Joy njihet për format superseksi të saj, e cila po tërheq vëmendjen gjithnjë e më shumë.

Ish- e dashura e reperit 50 Cent, dita-ditës po e dëshmon se jo rashtësisht është njëra ndër modelet më joshëse në botë.

Fotot e saj sensuale kanë marrë vemendjen e të gjithve, duke e konsideruar Joy-n, si një femër teper seksi.

Shikoni në galerinë më poshtë disa nga fotot më të nxehta të Daphney Joy.

Picture 1 of 28

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakFOTO/ Për të pasme dhe gjoks, këngëtares kosovare nuk ka kush i’a kalon
Artikulli tjetërLajm i keq për kursimtarët dhe depozituesit, si ndryshuan interesat e depozitave dhe kredive në nëntor…