Ballina Galeri FOTO/ E pamundur te mos tundohesh, “diva” çeke me gjoksin më seksi...

FOTO/ E pamundur te mos tundohesh, “diva” çeke me gjoksin më seksi në botë

Një nga “pjesët më të dëshiruara” nga burrat, pavarësisht diskutimeve të shumta, është përfundimisht gjoksi i femrës.

Ka pasur shumë debate si cila është femra me gjoksin më të bukur në botë, debat ky që shpesh nuk të çon askund, duke pasur parasysh subjektivitetin e temës.

Disa njerëz preferojnë gjoksin e vogël, të tjerë “normal-in” dhe ata që preferojnë të bollshmet. Megjithatë, ka disa element që sigurojnë të dhëna të vlefshme për atë që konsiderohet tani si gjiret më të bukura në botë.

Në rrjetet e mëdha sociale, kur është fjala për gjinjtë, shpesh njerëzit flasim për një person të caktuar më shumë sesa për të tjera.

Shumë e njohur është edhe Denise Milani, emri artisitk i së cilës është Denise Jacobi, modelja nga Republika Çeke ka bërë të çmendet interneti. Fjalët janë të tepërta, shikoni fotot…

Picture 1 of 41

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook