Ballina Galeri Foto Galeri / Ja çfarë heqin meshkujt nga të dashurat kur shkojnë...

Foto Galeri / Ja çfarë heqin meshkujt nga të dashurat kur shkojnë me pushime

SHPËRNDAJE

Duhet shumë punë dhe mund për të shkrepur një foto perfekte për Instagram. Këtë gjë veçanërisht duhet ta dinë meshkujt të cilët shkojnë për pushimet me të dashurat e tyre.

“Boyfriends of Instagram” është emri i faqes në rrjetin social në të cilën publikohen foto qesharake si këto më poshtë.

“DuaLajm.com” ju sjell disa prej tyre :

This slideshow requires JavaScript.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Kërkesa e Holandës për vizat, reagon Nishani: Alarm për të gjithë! Të pastrohet Parlamenti nga kriminelët

FOTO/ Pushimet luksoze të zëdhënëses së PD larg Shqipërisë

VIDEO/ Reperi i njohur çmend fansat në Jalë, shihni si e hapi koncertin në Folie Marine (Ekskluzive)

“Në Shqipëri vrasje, therje, krim dhe drogë, timonieri lëpin tepsinë!”, Berisha ironizon kryeministrin Rama

Rama ftesë qytetarëve që të bëhen pjesë e zyrës së re të bashkëqeverisjes: Edhe 1 javë kohë për të aplikuar

FOTO/ Makina superluksoze që po “çmend” Dhërmiun kushton gjysëm milion euro. Kush është biznesmeni që e ka?

Luana e shfaq veten si më e kërkuara, por komenti i të dashurit është ai që spikat më shumë

Radhën e ka Italia, pas sulmeve terroriste në Spanjë dhe Finlandë kërcënohet edhe vendi fqinj nga ISIS

Bllokohen 600 kg drogë në ujërat italiane, përfundojnë në pranga dy skafistët shqiptarë

Del ana e keqe e Maqedonisë, korçarët tregojnë kërcënimet: Do e shikosh çfarë do të të ndodhë pasi të kthehesh

Artikulli paraprakPrifti katolik ironizon fushatat , “Më shumë se kisha Laçit nuk mblidhni dot njerëz”
Artikulli tjetërDalin rezultatet e sondazhit të parë, ja sa mandate marrin PS, PD, LSI e LIBRA në Tiranë